Hallitus ja toimihenkilöt 2021

hallitus 2021

Hallitus 

Puheenjohtaja Kari Kantalainen
kantalainen@gmail.com 050 1852


Muut jäsenet

Seija Arve seija.k.arve@gmail.com 050 595 0429
Mirja Ekman mirja.e@pp.inet.fi 0400 824 094
Jouko Fossi jouko.fossi@pp1.inet.fi 0500 321 820
Arja Hellsten hellsten.arja@gmail.com 040 703 1847
Eila Jylhä eila.jylha1@gmail.com 040 832 0804
Marjatta Pihlajamaa marjatta.pihlajamaa@iki.fi 050 540 8112
Eino Risku eino.risku@gmail.com 0400 788 198
Juhani Tainio tainio.juhani1@gmail.com 0400 559 987


Hallituksen ulkopuoliset 

Sihteeri/jäsenrekisterin hoitaja
Aira Hellström: aira.hellstrom@seniorijelppi.fi 0400 139 396


Matkailu- ja kulttuuritoimikunta

Toimikunta huolehtii yhdistyksen retkien, matkojen, elokuvien ja kuukausilounaiden järjestelyistä
Puheenjohtaja Ritva Nummi ritva5nummi@gmail.com 040 565 9430 
Elokuvavastaava Mirja Ekman mirja.e@pp.inet.fi 0400 824 094 


Tiistaitreffien keittiötiimi 

Sisko Koivisto
Mailis Koivuluhta
Terttu Kunnas
Kirsti Nissi


Yhdistyksen isäntä

Jouko Fossi jouko.fossi@pp1.inet.fi 0500 321 820


Verkkosivut ja Facebook

Pertti Saari pertti@saaret.net 040 5533 875