Hallitus ja toimihenkilöt

Vuoden 2019 hallituksen kuvassa vasemmalta Eila Jylhä, Arja Hellsten, Heikki Paloheimo, Anita Birstolin, Joukko Fossi, Ritva Nummi, Antti Kari, Aila Seikola ja Kalevi Koivuluhta. Kuvasta puuttuu Marjukka Laitinen
Vuoden 2019 hallituksen kuvassa vasemmalta Eila Jylhä, Arja Hellsten, Heikki Paloheimo, Anita Birstolin, Joukko Fossi, Ritva Nummi, Antti Kari, Aila Seikola ja Kalevi Koivuluhta. Kuvasta puuttuu Marjukka Laitinen

Hallitus 2019

Puheenjohtaja Aila Seikola: 
aila.seikola@gmail.com 050 598 5190.

Varapuheenjohtaja Kalevi Koivuluhta: kalevi.koivuluhta@luukku.com 040 510 9304

Taloudenhoitaja Jouko Fossi:
jouko.fossi@pp1.inet.fi 0500 321 820



Muut jäsenet

Anita Birstolin: anita.birstolin@turku.fi 050 408 7431

Arja Hellsten: hellsten.arja@gmail.com 040 703 1847

Eila Jylhä: eila.jylha1@gmail.com 040 832 0804

Antti Kari: ajkari@luukku.com 050 583 1543

Marjukka Laitinen: marjukka.laitinen@netti.fi 040 737 5705

Ritva Nummi: ritva5nummi@gmail.com 040 565 9430

Heikki Paloheimo: heikki.paloheimo@uta.fi 040 757 1259



Hallituksen ulkopuolinen sihteeri/jäsenrekisterin hoitaja

Aira Hellström: aira.hellstrom@seniorijelppi.fi 0400 139 396



Kulttuuri- ja matkailuvastaavat

Ritva Nummi: ritva5nummi@gmail.com 040 565 9430

Marja-Terttu Reuna: marjaterttureuna@gmail.com 040 591 8317

Yhdistyksen emäntä

Ulla Siipola: ulla.maija.siipola@gmail.com 040 935 4780

Yhdistyksen isäntä

Jouko Fossi: jouko.fossi@pp1.inet.fi 0500 321 820

​​​​​​​Verkkosivut ja Facebook

Pertti Saari: pertti@saaret.net 040 5533 875