Hallitus ja toimihenkilöt 2022

Kari Kantalainen
Seija Arve
Mirja Ekman
Jouko Fossi
Arja Hellsten
Eila Jylhä
Hannele Mustonen
Eino Risku
Juhani Tainio

Hallitus 

Puheenjohtaja
Kari Kantalainen, 050 1852, kantalainen@gmail.com

Muut jäsenet
Seija Arve, 050 595 0429, seija.k.arve@gmail.com
Mirja Ekman, 0400 824 094, mirja.e@pp.inet.fi
Jouko Fossi, 0500 321 820, jouko.fossi@pp1.inet.fi
Arja Hellsten, 040 703 1847, hellsten.arja@gmail.com
Eila Jylhä, 040 832 0804, eila.jylha1@gmail.com
Hannele Mustonen, 050 590 7455, hannele.mustonen@turku.fi
Eino Risku, 0400 788 198, eino.risku@gmail.com
Juhani Tainio, 0400 559 987, tainio.juhani1@gmail.com

Sihteeri ja jäsenrekisterin hoitaja

Aira Hellström, 0400 139 396, aira.hellstrom@seniorijelppi.fi

Matkailu- ja kulttuuritoimikunta

Suunnittelu ja toteutus
Arja Hellsten,040 703 1847, hellsten.arja@gmail.com
Aira Hellström, 0400 139 396, aira.hellstrom@seniorijelppi.fi
Elokuvavastaava
Mirja Ekman, 0400 824 094, mirja.e@pp.inet.fi

Toimikunta huolehtii yhdistyksen retkien, matkojen, elokuvien ja kuukausilounaiden järjestelyistä.

Muita toimihenkilöitä

Yhdistyksen isäntä
Jouko Fossi, 0500 321 820, jouko.fossi@pp1.inet.fi

Yhdistyksen emäntä
Terttu Kunnas

Verkkosivut
Jukka Rauhala, 040 860 7096, jukka@rauhala.net

Facebook
Pertti Saari, 040 553 3875, pertti@saaret.net